Befektetők figyelem!
Parkra néző, csendes, 1+2 szobás, 56 m2-es, jó állapotú, panellakás eladó Budapest XIV. kerületében az Ond vezér útján, az Örs vezér tér közelében, nagyon jó lokációban.
A lakás kitűnő választás családoknak, pároknak egyedülállóknak, vagy egyetemistáknak egyaránt, de befektetésnek is tökéletes választás lehet, mert gyorsan kiadható.
A lakás bútorozott, jelenleg is megbízható bérlők lakják, akik szívesen maradnának továbbra is a lakásban.
A ház az 1980-as években épült, rendezett, gondozott, folyamatosan karbantartott 10. emeletes épület, amely panelprogramban vett részt.
Az eladó lakás egy szigetelt, karbantartott társasház 2. emeletén található, ahol a tiszta lépcsőház és a lift a mindennapok kényelmét szolgálja.
A praktikus elrendezésű, jó állapotú lakás minden helyisége külön nyílik.
A régi ablakokat az egész lakásban új, korszerű műanyag ablakok váltották fel, és redőnyök is kerültek az ablakokra a lakás felújítása során.
A bejárati ajtón belépve az előszobával szemben, a K-DK tájolású nappalit (22 m2) közelíthetjük meg, onnan a közlekedőn át jutunk be a két egyforma nagyságú, külön nyíló hálószobákba (8,15 m2).
Az előszobából balra nyílik az ablakos konyha (4,5 m2), onnan a közlekedőn keresztül a kádas fürdőszobát (3 m2) találjuk. A toalett külön helyiségben helyezkedik el.
Háziasszonyok nagy örömére a lakás még magáénak tudhat egy kis kamrát is.
A konyhabútor a vételár részét képezi.
A szobák burkolata laminált padló, a vizes helyiségek burkolata kerámia járólap.
Fűtése: távfűtés egyedi méréssel (átalányban kb. havi 8.000,- Ft), ami kiszámítható és stabil megoldás.
A lakásban 4 db vízóra található (2 db hideg, és 2 db melegvíz)
Közös költség:
16.000,- Ft/hó (mely a következőket tartalmazza: szemétszállítás, közös helyiségek takarítása-, világítása, ház biztosítása, lifthasználat + még a felújítási alap 12.800,- Ft/hó)
Tömegközlekedés:
Az M2-es metróval rövid idő alatt juthatunk be Budapest szívébe a belvárosba, az Örs vezér teret elérve pedig a HÉV-vel Gödöllő és Csömör felé utazhatunk.
Az Örs vezér tér -mely Kelet-Pest egyik nagy forgalmú közlekedési csomópontja- innen számos busz- villamos- troli- HÉV és távolsági buszjárat indul.
Környék:
Az Örs vezér téren az IKEA, SUGÁR, ÁRKÁD, Cédrus piac, ahol számos üzlet megtalálható, felüdülésre pedig a Sugár mozi és fitness szolgálja a kikapcsolódni vágyók kényelmét.
A környék ellátottsága igen jó, boltok, bankok, egészségügyi intézmények, gyógyszertárak, óvodák, iskolák, egyetemek, OBI, TESCO séta távolságra rendelkezésre állnak a környék lakóinak.
A nemrég befejezett rekonstrukciónak köszönhetően számos kikapcsolódási- és sportolási lehetőség közül lehet választani, igényes sportpályák, kiépített biztonsági kamera rendszerrel ellátott futókör, új játszóterek, kutyafuttató stb.
Nézze meg személyesen ezt a lakást, majd tegyen egy ajánlatot!
per és tehermentes, 1/1 tul.
Ingatlanegyszer.com 2026. Minden jog védve!